Ультразвукова чистка обличчя — короткий шлях до гарної шкіри

            Ультразвукова чистка обличчя — це ефективний засіб, який дозволить позбавити шкіру поверхневих забруднень, вирівняти колір, провести мікромасаж.

            Ультразвукова чистка обличчя проводиться за допомогою спеціального апарата – уз скрабера. Він обладнаний спеціальною металевою «лопаточкою», якою і проводять по шкірі. Скрабер випромінює ультразвук певної частоти – 27-28 кГц. Це потужні, але дуже дрібні коливання, вони «струшують» поверхневі шари тканин шкіри. Таким чином шкіра позбавляється клітин, що ороговіли і вже більше не виконують свої функції, тільки заважають шкірі.

            Ультразвукова чистка обличчя – це альтернатива мануальної салонної процедури. Різниця в тому, що апаратну чистку можна провести як вдома, так і записатися на неї до косметолога.

            Які недоліки допоможе виправити уз чистка?

  •         «чорні крапки» на обличчі,
  •         висипання, якщо вони викликані забрудненням пор,
  •         тусклий, нерівномірний колір обличчя,
  •         розширені пори.

ультразвуковой скрабер

            Після проведення ультразвукової чистки ви відчуєте, як ваше обличчя почало «дихати», адже йому тепер не заважає шар ороговілих клітин та бруд на поверхні. Розширені пори трохи зменшаться, якщо підтримувати їх у такому стані постійно і користуватися відповідними косметичними засобами.

Ультразвукова чистка

            Ультразвукова чистка, як і інші косметологічні процедури, має деякі протипоказання. Уважно вивчіть їх, а якщо сумніваєтесь щодо якоїсь своєї хвороби – краще проконсультуватися з лікарем.

            Отже, ультразвукова чистка обличчя – це процедура, яку не варто робити:

 •         при інфекційних захворюваннях шкіри, а також раку шкіри,
 •         при хворобі кровоносної системи,
 •         якщо у вас золоті нитки для ліфтінга шкіри,
 •         за серцево-судинних  захворювань, при використанні електрокардіостимулятора та інших подібних імплантів.

            Якщо безпосередньо зараз на шкірі наявні виразки, ранки, проходять запальні процеси – не треба проводити ультразвукову чистку, бо інакше підвищується ризик зараження або рознесення інфекції на всю поверхню обличчя. Це – тимчасове протипоказання за місцем. Тобто, якщо ви спостерігаєте запальні процеси на щоках, можна зробити уз чистку носа (там зазвичай багато «чорних крапочок»).

            Інше тимчасове протипоказання – це вагітність і період лактації. Вчені не проводили експерименти на вагітних жінках, тому немає жодної гарантії, що організм відреагує адекватно на таке втручання.
ультразвукова чистка
            Якщо ви передивилися список заборон і виявили, що вам можна – до справи. Давайте подивимося, як проходить ультразвукова чистка.

            Перш за все – демакіяж, потім – розширення пор. У косметологічному салоні частіше за все використовують вапоризатори або спеціальні маски, що розкривають пори. У домашніх умовах можна зробити уз чистку після ванни, або посидіти трохи над ємністю з окропом (тільки будьте обережні).

            Далі – безпосередньо ультразвукова чистка. На одну зону наносять трохи води або міцелярної води і проводять скрабером. Якщо ви будете робити чистку самостійно, то побачите на металевій   лопатці все те, що було у ваших порах. В залежності від стану вашої шкіри це може бути трохи бруду чи досить багато. Скрабером рухають по масажним лініям обличчя, тобто від центру до скронь, а ніс можна обробляти як завгодно. По одному місцю можна пройти до 3 разів. Якщо необхідно, лопаточку скрабера протирають ватним тампоном чи рушником.

            Коли все обличчя чисте, треба закрити пори. Зазвичай це роблять за допомогою спеціальної маски. Таку можна легко придбати в аптеці чи магазині косметологічних товарів. Спеціалісти в салонах зазвичай використовують професійну косметику, яка містить більше корисних речовин і позбавлена шкідливих. Якщо ви серйозно налаштовані щодо догляду за обличчям, краще і собі купити якісних засобів.

            На завершення процедури – крем. У цей момент шкіра позбавлена зайвого бруду і дуже чутлива до засобів, якими ви будете «годувати» її, тому важливо, щоб крем був з вітамінками чи іншими корисними компонентами – гілауроновою кислотою, наприклад.
До і після ультразвукової чистки

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.